Epson CA-301 60.0000M-C
- Model
- CA-301 60.0000M-C
- Datasheet
- CA-301 60.0000M-C PDF
- Description
- CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF T/H
|---|---|
| Ratings | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency | 18MHz |