Vishay / Beyschlag MMU01020C4701FB300
- Model
- MMU01020C4701FB300
- Datasheet
- MMU01020C4701FB300 PDF
- Description
- RES SMD 4.7K OHM 1% 0.3W 0102
- Availability
- IN STOCK
Stock: 4887
|---|---|
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | MELF, 0204 |
| Size / Dimension | 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) |