Seoul Semiconductor Inc. SMJD-HE2V10W3-HA
- Manufacturer
- Seoul Semiconductor Inc.
- Model
- SMJD-HE2V10W3-HA
- Datasheet
- SMJD-HE2V10W3-HA PDF
- Description
- LED MODULE 10W 2700K CCT
- Availability
- IN STOCK
Stock: 85
Product Detail
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Configuration | Round |
| Current - Max | - |
| Type | LED Engine |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | - |
| Height | 4.72mm |
| Size / Dimension | 100.00mm Dia |
| Series | Acrich2 |
| Temperature - Test | 25°C |