Sensata-Airpax PR11-62-30.0A-XX-V
- Manufacturer
- Sensata-Airpax
- Model
- PR11-62-30.0A-XX-V
- Datasheet
- PR11-62-30.0A-XX-V PDF
- Description
- CIR BRKR MAG-HYDR 30A PUSH-RESET
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Current Rating (Amps) | 5A |