Samtec, Inc. SFSD-05-30-G-03.25-DR-NUS
Model
SFSD-05-30-G-03.25-DR-NUS
Datasheet
SFSD-05-30-G-03.25-DR-NUS PDF
Color Black, Individual
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Usage -
Number of Positions 10
Length 0.271' (82.55mm, 3.25")