Samtec, Inc. SFSD-05-28C-H-07.50-SL
Model
SFSD-05-28C-H-07.50-SL
Datasheet
SFSD-05-28C-H-07.50-SL PDF
Color Black, Individual
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Usage -
Number of Positions 14
Length 2.96' (901.70mm)