Samtec, Inc. SFSD-05-28-G-11.00-DL-NDS
Model
SFSD-05-28-G-11.00-DL-NDS
Datasheet
SFSD-05-28-G-11.00-DL-NDS PDF
Color Black, Individual
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Usage -
Number of Positions 10
Length 0.917' (279.40mm, 11.00")