Samtec, Inc. SFSD-05-28-G-03.50-DR-NDS
Model
SFSD-05-28-G-03.50-DR-NDS
Datasheet
SFSD-05-28-G-03.50-DR-NDS PDF
Color Black, Individual
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Usage -
Number of Positions 10
Length 0.292' (88.90mm, 3.50")