Molex 0500798000-06-Y8
Manufacturer
Molex
Model
0500798000-06-Y8
Datasheet
0500798000-06-Y8 PDF
Description
6" PRE-CRIMP 1852 YELLOW
Attribute Name Attribute Value
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Wire Gauge 30 AWG