Molex 0500588000-08-W1
Model
0500588000-08-W1
Datasheet
0500588000-08-W1 PDF
Description
8" PRE-CRIMP 3047 WHITE
Attribute Name Attribute Value
Length 8.00" (203.20mm)
Series PicoBlade
Wire Gauge 30 AWG