Molex 0430310003-11-Y4-D
Model
0430310003-11-Y4-D
Datasheet
0430310003-11-Y4-D PDF
Description
11" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW
Attribute Name Attribute Value
Length 3.00" (76.20mm)
Series Mini-Fit Jr
Wire Gauge 24 AWG