Molex 0430310003-11-N4-D
Model
0430310003-11-N4-D
Datasheet
0430310003-11-N4-D PDF
Description
11" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Attribute Name Attribute Value
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 24 AWG