Molex 0430310003-11-L2-D
Model
0430310003-11-L2-D
Datasheet
0430310003-11-L2-D PDF
Description
11" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Attribute Name Attribute Value
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 22 AWG