Molex 0430310003-10-S2-D
Model
0430310003-10-S2-D
Datasheet
0430310003-10-S2-D PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Attribute Name Attribute Value
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 22 AWG