Molex 0430310003-10-R4-D
Manufacturer
Molex
Model
0430310003-10-R4-D
Datasheet
0430310003-10-R4-D PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015R RED
Attribute Name Attribute Value
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 24 AWG