Molex 0430310003-10-N4-D
Model
0430310003-10-N4-D
Datasheet
0430310003-10-N4-D PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Attribute Name Attribute Value
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 24 AWG