Molex 0430310002-10-N0-D
Model
0430310002-10-N0-D
Datasheet
0430310002-10-N0-D PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Attribute Name Attribute Value
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Wire Gauge 20 AWG