Molex 0039000040-10-V4
Model
0039000040-10-V4
Datasheet
0039000040-10-V4 PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015 VIOLET
Attribute Name Attribute Value
Contact Finish Thickness -
Color White
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Wire Gauge 24 AWG