Molex 0039000040-10-S4
Model
0039000040-10-S4
Datasheet
0039000040-10-S4 PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015 SLATE
Attribute Name Attribute Value
Color Violet
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Wire Gauge 24 AWG