Molex 0039000040-10-B4
Manufacturer
Molex
Model
0039000040-10-B4
Datasheet
0039000040-10-B4 PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Attribute Name Attribute Value
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Mini-Fit Jr
Wire Gauge 24 AWG