Molex 0008500113-10-R4
Manufacturer
Molex
Model
0008500113-10-R4
Datasheet
0008500113-10-R4 PDF
Description
10" PRE-CRIMP A2015 RED
Attribute Name Attribute Value
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series KK 2759
Wire Gauge 24 AWG