Molex 0002061101-12-R0-D
Model
0002061101-12-R0-D
Datasheet
0002061101-12-R0-D PDF
Description
12" PRE-CRIMP A2102 RED
Attribute Name Attribute Value
Color Slate
Length 12.0" (304.8mm)
Series 1561
Wire Gauge 20 AWG