Molex 0002061101-12-N0-D
Model
0002061101-12-N0-D
Datasheet
0002061101-12-N0-D PDF
Description
12" PRE-CRIMP A2102 BROWN
Attribute Name Attribute Value
Length 10.0" (254.0mm)
Series Micro-Fit 3.0 43031
Wire Gauge 22 AWG