Molex 0002061101-12-A0-D
Manufacturer
Molex
Model
0002061101-12-A0-D
Datasheet
0002061101-12-A0-D PDF
Description
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
Attribute Name Attribute Value
Length 12.0" (304.8mm)
Series 1561
Wire Gauge 20 AWG