Leader Tech Inc. 87-CBSA-3.25X4.25X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
87-CBSA-3.25X4.25X0.8
Datasheet
87-CBSA-3.25X4.25X0.8 PDF
Description
RF SHIELD 3.25" X 4.25" T/H
Attribute Name Attribute Value
Part Status Active
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)