Leader Tech Inc. 81-CBSA-3.0X5.5X0.8
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
81-CBSA-3.0X5.5X0.8
Datasheet
81-CBSA-3.0X5.5X0.8 PDF
Description
RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
Attribute Name Attribute Value
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.800" (20.32mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)