Leader Tech Inc. 51-CBSA-3.25X4.25X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
51-CBSA-3.25X4.25X0.5
Datasheet
51-CBSA-3.25X4.25X0.5 PDF
Description
RF SHIELD 3.25" X 4.25" T/H
Attribute Name Attribute Value
Type Shield, 2-Piece
Series 50-CBS
Packaging Bulk
Part Status Active
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Through Hole
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)