Leader Tech Inc. 49L-CBSA-3.0X5.5X0.4
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
49L-CBSA-3.0X5.5X0.4
Datasheet
49L-CBSA-3.0X5.5X0.4 PDF
Description
RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
Attribute Name Attribute Value
Mounting Type Surface Mount
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)