Leader Tech Inc. 29-CBSA-2.75X6.0X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
29-CBSA-2.75X6.0X0.2
Datasheet
29-CBSA-2.75X6.0X0.2 PDF
Description
RF SHIELD 2.75" X 6" SMD T/H
Attribute Name Attribute Value
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)