Leader Tech Inc. 22-CBSA-4.0X4.75X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
22-CBSA-4.0X4.75X0.2
Datasheet
22-CBSA-4.0X4.75X0.2 PDF
Description
RF SHIELD 4" X 4.75" SMD T/H
Attribute Name Attribute Value
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Width - Overall 4.250" (107.95mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.500" (114.30mm)