Leader Tech Inc. 20-CBSA-3.75X5.0X0.2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
20-CBSA-3.75X5.0X0.2
Datasheet
20-CBSA-3.75X5.0X0.2 PDF
Description
RF SHIELD 3.75" X 5" SMD
Attribute Name Attribute Value
Ventilation Non-Vented
Mounting Type Surface Mount
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Height - Overall 0.200" (5.08mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)