Leader Tech Inc. 18R-CBSA-3.25X4.25X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
18R-CBSA-3.25X4.25X0.13
Datasheet
18R-CBSA-3.25X4.25X0.13 PDF
Description
RF SHIELD 3.25" X 4.25" T/H
Attribute Name Attribute Value
Mounting Type Surface Mount
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)