Leader Tech Inc. 18R-CBSA-3.0X5.5X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
18R-CBSA-3.0X5.5X0.13
Datasheet
18R-CBSA-3.0X5.5X0.13 PDF
Description
RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
Attribute Name Attribute Value
Mounting Type Surface Mount
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.400" (10.16mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)