Leader Tech Inc. 14R-CBSA-3.25X4.25X0.13
Model
14R-CBSA-3.25X4.25X0.13
Datasheet
14R-CBSA-3.25X4.25X0.13 PDF
Description
RF SHIELD 3.25" X 4.25" T/H
Mounting Type Through Hole
Width - Overall 3.250" (82.55mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 4.250" (107.95mm)