Leader Tech Inc. 14R-CBSA-3.0X5.5X0.13
Model
14R-CBSA-3.0X5.5X0.13
Datasheet
14R-CBSA-3.0X5.5X0.13 PDF
Description
RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
Mounting Type Through Hole
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 5.500" (139.70mm)