Leader Tech Inc. 14-CBSA-3.0X5.5X0.13
Manufacturer
Leader Tech Inc.
Model
14-CBSA-3.0X5.5X0.13
Datasheet
14-CBSA-3.0X5.5X0.13 PDF
Description
RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
Attribute Name Attribute Value
Mounting Type Through Hole
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.130" (3.30mm)
Length - Overall 6.000" (152.40mm)