Inspired LED, LLC 12V-UB-PW-12M
Manufacturer
Inspired LED, LLC
Model
12V-UB-PW-12M
Datasheet
12V-UB-PW-12M PDF
Description
LED ENG NW 4200K 1.06" PER PC
Availability
IN STOCK
Stock: 280
Product Detail
Attribute Name Attribute Value
Color Green
Current - Test -
Height 1.50mm
Size / Dimension -
Series -
Temperature - Test -
CCT (K) -
CRI (Color Rendering Index) -
Features -
Light Emitting Surface (LES) -
Lens Type Flat
Lumens/Watt @ Current - Test -
Packaging Cut Tape (CT)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V