IDT, Integrated Device Technology Inc 8N3Q001FG-0136CDI8
Manufacturer
IDT, Integrated Device Technology Inc
Model
8N3Q001FG-0136CDI8
Datasheet
8N3Q001FG-0136CDI8 PDF
Description
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
Attribute Name Attribute Value
Supplier Device Package 10-CLCC (7x5)
Type Clock Oscillator
Count -
Series FemtoClock® NG
Frequency 155.52MHz
Packaging Tray
Part Status Active
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 10-CLCC
Current - Supply 136mA
Voltage - Supply 2.375V ~ 2.625V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C