Harwin Inc. G125-MC42605L4-0150M
- Model
- G125-MC42605L4-0150M
- Datasheet
- G125-MC42605L4-0150M PDF
- Description
- 1.25MM M/M 26POS 32AWG 150MM
|---|---|
| Color | Multiple, Ribbon |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Usage | - |
| Number of Positions | 40 |
| Length | 2.00' (609.60mm) |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Series | 107 |
| Features | - |
| Shielding | Unshielded |
| Part Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |