Harwin Inc. G125-MC33405L4-0150L
- Model
- G125-MC33405L4-0150L
- Datasheet
- G125-MC33405L4-0150L PDF
- Description
- 1.25MM M/L 34POS 30AWG 150MM
|---|---|
| Shielding | Unshielded |
| Part Status | Active |
| Pitch - Cable | - |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Cable Termination | Crimp |
| Color | Black, Individual |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |