Harwin Inc. G125-MC31605L4-0300M
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model
- G125-MC31605L4-0300M
- Datasheet
- G125-MC31605L4-0300M PDF
- Description
- 1.25MM M/M 16POS 30AWG 300MM