Harwin Inc. G125-MC23405L4-0150M
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model
- G125-MC23405L4-0150M
- Datasheet
- G125-MC23405L4-0150M PDF
- Description
- 1.25MM M/M 34POS 28AWG 150MM