Harwin Inc. G125-MC13405L4-0150F
- Manufacturer
- Harwin Inc.
- Model
- G125-MC13405L4-0150F
- Datasheet
- G125-MC13405L4-0150F PDF
- Description
- 1.25MM M/F 34POS 26AWG 150MM