API Delevan Inc. SPD127R-154M
- Manufacturer
- API Delevan Inc.
- Model
- SPD127R-154M
- Datasheet
- SPD127R-154M PDF
- Description
- FIXED IND 150UH 1.4A 320 MOHM
- Availability
- IN STOCK
Stock: 629
Product Detail
| Attribute Name | Attribute Value |
|---|---|
| Series | SPD127R |
| DC Resistance (DCR) | 60mOhm Max |
| Ratings | - |
| Current - Saturation | 3.4A |
| Q @ Freq | - |
| Current Rating (Amps) | 3.4A |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Shielding | Shielded |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Supplier Device Package | - |
| Inductance | 27µH |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Part Status | Active |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Material - Core | Ferrite |
| Type | Wirewound |
| Size / Dimension | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |