American Bright Optoelectronics Corporation AB-GES-S04124W40NN1
- Model
- AB-GES-S04124W40NN1
- Datasheet
- AB-GES-S04124W40NN1 PDF
- Description
- INGENI-AC 120VAC COB 40*40MM 24W
- Availability
- IN STOCK
Stock: 97
|---|---|
| CCT (K) | 4000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Lens Type | Flat |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 120VAC |
| Wavelength | - |
| Flux @ Current/Temperature - Test | 1200lm (Typ) |
| Current - Test | - |
| Color | White, Neutral |
| Size / Dimension | 280.00mm L x 24.00mm W |
| Height | - |
| Temperature - Test | 25°C |