Abracon LLC. ABFT-40.000MHZ-EVAL
Manufacturer
Abracon LLC.
Model
ABFT-40.000MHZ-EVAL
Datasheet
ABFT-40.000MHZ-EVAL PDF
Description
FREQ TRANSLATOR 40MHZ EVAL BOARD
Attribute Name Attribute Value
Part Status Obsolete
Supplied Contents Board(s)
Primary Attributes 1.8V ~ 3.6V Input Voltage